HLÍDÁNÍ DĚTÍ  V PTÁČKOVĚ

Odpadlo Vám hlídání, babička je na dovolené, kamarádky jsou mimo město anebo jen potřebujete na pár hodin odjet na nákup? Nevadí, my v Ptáčkově se o Vaše děti rádi postaráme.

Nově nabízíme hlídání dětí v krásném prostředí našeho dětského centra Ptáčkov, kde se budeme dětem věnovat přesně tak dlouho, jak budete potřebovat. Náš vyškolený personál si bude s dětmi hrát, učit je novým věcem a vyrábět krásné obrázky a výrobky, které si děti budou moct odnést domů.

Součástí hlídání je i zajištěný pitný režim a občerstvení formou limonády a cereálií, případně je možné domluvit se i na dalších variantách.

Při vícehodinovém hlídání je možnost dětem zajistit oběd dle Vašeho výběru po následné domluvě.

 

 

1 HODINA HLÍDÁNÍ 150,-/dítě*

1 HODINA HLÍDÁNÍ 250,-/2 děti*

A POZOR!!!

Nabízíme také přespávání přímo u nás v Ptáčkově! 

A co děti během přespávání čeká?

Každé přespávání má své téma přesně na míru pro děti, se kterými se zde potkáme :) Během večera je čeká promítání, naučné mini workshopy, skvělá večeře, příjemné prostředí Ptáčkova a náš tým, který se dětem věnuje a dohlíží na ně po celou dobu návštěvy :)

CENA NOČNÍHO PŘESPÁNÍ V PTÁČKOVĚ 1000,-/dítě*

Noční přespávání je potřeba objednávat alespoň týden dopředu a je realizováno při min. počtu dětí 3 :) Spojte se tedy s ostatními maminkami a dopřejte dětem nezapomenutelný zážitek a vy si v klidu alespoň na chvilku odpočiňte :)

*Hlídání dětí je samostatná služba navíc a nevztahuje se na ni zákaznická karta

Zobrazit více

Provozovatel: Ptackov s.r.o., Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice

IČ 08898758 Proudly created with Wix.com

Zavolejte nám: 776 624 888 /   herna@ptackov.cz   /  V Hůrkách 2145, 158 00, Praha 5.

OTEVŘENO: PO-PÁ 9:00 - 18:00                  SO-NE 10:00 - 18:00